Állás

A Hungária Takarék pályázatot hirdet Fiókvezető munkakörbe

Feladatok:

• fiók és az értékesítési csapat irányítása
• pénzügyi termékek értékesítése a tanácsadókkal együtt
• ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása
• az üzleti tervek teljesítése
• az értékesítési volumen növelése
• adminisztrációs feladatok

Elvárások a pályázóval szemben:

• minimum középfokú végzettség (érettségi)
• mérlegképes könyvelői végzettség
• kiváló elemző és problémamegoldó készség
• jó kommunikációs készség
• megbízhatóság és precíz munkavégzés
• számítógépes ismeretek (erős Office ismeretek)

Előnyt jelent:

• szakirányú felsőfokú végzettség
• közép-és nagyvállalati finanszírozási tapasztalat
• pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat
• vezetői pozícióban szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

• nagy összegű béren kívüli juttatás,
• folyamatos szakmai képzések,
• egy nagy tekintélyű csapatba tartozás lehetősége.

Munkavégzés helye:
Bátaszék

Kérjük, szakmai önéletrajzát csatolva, fizetési igénye megjelölésével – a tárgy mezőben a munkakör megjelölésével- küldje el a kozpont@hungariatakarek.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2018. február 28.

Lábléc - közérdekű információk