Karrier

A Hungária Takarék pályázatot hirdet
vállalati finanszírozó munkakörbe

Az alábbi kirendeltségeinkbe keressük új munkatársainkat:

  • Dunaföldvár
  • Paks
  • Dunaújváros

Feladatok:

  • ügyfelek teljes körű tájékoztatása, kiszolgálása,
  • finanszírozási folyamat elvégzése az adott eljárásrendben,
  • pénzügyi termékek értékesítése,
  • pénzkezelési tevékenység,
  • adminisztrációs feladatok.

Elvárások a pályázóval szemben:

  • középfokú végzettség (érettségi),
  • mérlegképes könyvelői végzettség,
  • kiváló elemző készség,
  • jó kommunikációs készség,
  • megbízhatóság és precíz munkavégzés,
  • számítógépes ismeretek (erős Office ismeretek)

Előnyt jelent:

  • szakirányú felsőfokú végzettség,
  • közép-és nagyvállalati finanszírozási tapasztalat,
  • pénzügyi területen szerzett szakmai tapasztalat,
  • valutapénztárosi szakképesítés.

Amit kínálunk:

  • nagy összegű béren kívüli juttatás,
  • folyamatos szakmai képzések,
  • egy nagy tekintélyű csapatba tartozás lehetősége.

Kérjük, szakmai önéletrajzát csatolva, fizetési igénye megjelölésével - a tárgy mezőben a munkakör megjelölésével - küldje el a kozpont@hungariatakarek.hu e-mail címre.

Jelentkezési határidő: 2018. január 31.

Lábléc - közérdekű információk